www.bestselect.lt įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, jei:

- prekė yra nenaudota ir nesugadinta;

- prekė yra nepraradusi pirminės prekinės išvaizdos (išskyrus atvejus, kai prekė yra brokuota ar defektuota);

- grąžinama prekė yra tvarkingoje originalioje pakuotėje, pilnos komplektacijos, su ženklinimo etiketėmis ir visa gamintojo pridedama dokumentacija;

- grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kaip buvo Pirkėjo gauta;

- negali būti grąžinamos arba keičiamos šios prekės: asmens higienos priemonės, apatinis trikotažas, parfumerijos, kosmetikos priemonės.

 

Jei aukščiau išvardintos sąlygos yra įvykdytos, parašykite mums el. paštu ieva@bestselect.lt. Nurodykite užsakymo numerį arba pridėkite mokėjimo patvirtinimo pranešimą.

Gavę Jūsų laišką, susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į kitą Jūsų nurodytą sąskaitą) per 3 d.d. nuo prekės grąžinimo.

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą:  https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show.

 

Visada stengiamės rasti abiems pusėms priimtiną sprendimą. Mūsų siekiamybė - Visada Laimingas Klientas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Spustelėdami mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą su mūsų slapukų politika.   Patvirtinti