Purškiamas losjonas po saulės visai šeimai All in One AFTER SUN (100 ml)
 
 

 

  • Ramina 

  • Nuima paraudimą

  • Intensyviai drėkina ir maitina

  • Skatina natūralią melanino gamybą

  • Pratęsia įdegio laiką

  • Ekologiška BOV (Bag On Valve) technologija be dujų

Purškiamas losjonas po saulės atgaivina odą, malšina paraudimą po deginimosi. Losjono formulė praturtinta  D.S.B. C® ir alijošiumi apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, intensyviai drėkina, maitina. Oda tampa švelni lyg aksomas. Inovatyvus ingredientas BRONZYL® skatina natūralią melanino gamybą ir prailgina įdegio laiką.  

Aromatai: vanilė, kokosas ir mėta

Produktas pagamintas pagal patentuotą ekologišką BOV (Bag On Valve) technologiją be dujų. 

BOV technologija technologija naudojama medicininių priemonių gamyboje, kai produktai turi būti pateikti itin gryni, nenaudojant jokių priemaišų, todėl SPF apsaugos nuo saulės lygis tiksliai atitinka SPF lygį nurodytą ant buteliuko (purškiamuose SPF priemonės be BOV technologijos jis yra gerokai mažesnis, nei nurodyta ant buteliuko).

 

BOV technologijos privalumai:

 

Aukšta produkto koncentracija

Grynasis produkto kiekis yra toks, koks nurodytas (ml.) ant pakuotės. Mokate ne už dujas, o už gryną produktą. Lengvai purškiasi, greitai ir tolygiai padengia itin plonu sluoksniu. 

Ilgesnis galiojimo laikas

Užtenka ilgesniam laikui, nes produktas neturi sąveikos su išoriniais faktoriais (produktas yra  buteliuko viduje, hermetiškai uždarytas aliuminiame maišelyje su vožtuvėliu), todėl pradėjus naudoti, produktas ilgai išlieka šviežias.

 
21.00
 
Talpa
 
Kiekis:
 
 
 
Aukščiausio lygio saugumas
APRAŠYMAS  
NAUDOJIMAS  
SUDĖTIS  

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Spustelėdami mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą su mūsų slapukų politika.   Patvirtinti